6-vietis plaustas

Astuonvietis plaustas.Kuprinės aukštis: 115 cm.
Kuprinės plotis: 40 cm
Svoris su kuprine: 25kg.

Saugiausi ir patogiausi raft plaustai, tai galėsite išbandyti tik su vandens turistai!

… ką manote? … kad tai yra įmanoma tik Turkijoje… Netiesa! Mes Jus taip pat galime plukdyti čia pat – Lietuvoje! Mes dar tiek daug ko nepatyrėme pas mus namuose… Šios nuotrukos darytos Lietuvos upėje.

Astuonvietis plaustas nuomai.Raft tipo pripučiami plaustai atsirado neseniai. Jų prototipas – Vietnamo kare amerikiečių naudota transporto priemonė degalams plukdyti slenkstėtomis upėmis. 1980 metų pradžioje firma “Sotar” pasinaudojusi šia įdėja ir pagamino pirmajį sportinį raftą su pakabinamu dugnu. Šio laivo tipas labai paplito ne tik kaip sportinis, bet ypač kaip komercinis, skirtas klientų plukdymui kalnų upėmis. Ramiuose Lietuvos vandenyse šie laivai labai tinka didesnėms žmonių grupėms poilsiui, žvejybai.

 

Astuonviecio plausto kuprine.Pagal konstrukciją visi pripučiami kelioniniai laivai skirstomi į vienasluoksnius ir dvisluoksnius. Pirmieji gaminami iš supertvirtų ir ilgaamžių orą laikančių audinių, kur pagrindu dažniausiai tarnauja poliesteris su tvirta poliuretano danga ir keliais vidiniais hermetizuojančiais sluoksniais. Šios medžiagos yra jas gaminančių firmų pasididžiavimas ir leidžia duoti iš jų pagamintoms plaukimo priemonėms daugiametę garantiją. Tačiau tokiu būdu pagaminti plausti yra labai sunkūs, todel visiskai netinkantys turizmui, nes juos yra sunku transportuoti.

Plausto paruosimasLengvesni ir netgi šiek tiek patikimesni yra dvisluoksnės konstrukcijos pripučiami plaustai, bet jų pagaminimui reikia daugiau aukštos kvalifikacijos rankų darbo. Šių laivų apvalkalas susiuvamas arba suvirinamas iš lengvos PVC dengtos medžiagos. Apvalkalo viduje patalpinami orą laikantys balionai, suvirinti arba suklijuoti iš plonesnio armuoto poliuretano, PVC plėvelės, arba iš gumuoto audinio.

Vandes turistai šiais metais Jums pasiūlys būtent tokio modelio Raft plaustus. Jie yra aštuonviečiai ir labai lengvi, viso jų svoris su kuprine tik 25kg. Supakuoti kuprinėje užima labai nedaug vietos, todel tilps bet kokio automobilio bagažinėje be dideliu pastangų. O keliaujant į turistinį žygį, kuprinė yra pritaikyta nešti ant pečių.

Call Now Button