Pas mus yra puiki galimybė išbandyti, o veliau ir isigyti pačias geriausias turistines baidares. Perception – Anglų firma gaminanti aukštos kokybės polietilenines turistines, varžybines, kalnų nusileidimo baidares. Praėjusiais metais ši gamintoja labai nustebino, kadangi pasiūlė naujo modelio, labai patogias su minkštomis sėdynėmis dvivietes baidares Vista. Vandens turistai įsigijo ir siulo jas išbandyti.

Rotomod-prancūzų firma gaminanti populiarias visame pasaulyje baidares ir kanojas. Brio baidarė – viena iš pačių geriausiu turistinių baidarių, kuri tik yra sukurta. Šis modelis vandens turizmui yra nepakeičiamas. Jis tinka tiek pradedančiam, tiek patyrusiam irkluotojui. Nuostabi baidarė! Rotomod firma yra viena iš geriausių bei garsiausių firmų pasaulyje gaminanti vandens inventorių.

Abu šie baidarių gamintojai, baidares gamina iš didelio tankumo polietileno. Ši medžiaga pasižymi ypač dideliu patvarumu. Produktai pagaminti iš šios medžiagos nebijo tiesioginių saulės spindulių, yra labai atsparūs smūgiams ir kitokiam mechaniniui poveikiui. Plaukiant su Rotomod, bei Perception baidarėmis, galima nebijoti, kad baidarė bus pažeista užplaukus ant aštrios šakos ar akmens. Tai didelis privalumas lyginant su lengvai pažeidžiamomis brezentinėmis TAIMEN tipo baidarėmis arba paskutiniu metu paplitusiomis baidarėmis pagamintomis iš stikloplastiko. Baidarės yra su labai patogiomis sėdynėmis, todėl nereikia rūpintis sedynių paminkštinimais ar atramomis. Jos turi atlošus. Dugne yra idėta dviguba sija, kuri neleidžia baidarei lengvai apvirsi.


Irklai

Universalūs TNP Čekiški irklai. Patikimi ir atsparūs bet kokioms naudojimo sąlygoms. Mentės gaminamos iš atsparaus UV spinduliams polietileno, kotai iš Ø 30 ...
Read More

Vienvietės baidarės

„Carolina 12“ std. Ilgis: 366 cm. Svoris: 23 kg. Plotis: 66 cm. Maks. svoris: 150 kg. Kaina: Skambinti ...
Read More
Call Now Button