Naujienos

Viešoji įstaiga „Vandens turistai“ organizuoja kartu su VDU Gamtos mokslų fakulteto, Karaliaus Mindaugo profesiniu rengimo centro ir Šv. Ignaco Lojolos kolegijos bendruomenėmis projektą „Švarinam Kauno miesto upes “.

2017 m. Balandžio 30 d. įvyks pirmasis iš 3 ekologinių žygių. Jo metu pradėsime plaukimą baidarėmis Nemuno upe nuo HE iki Lampėdžių. Per gegužės mėnesį įvyks dar du plaukimai – Nerimi ir Nevėžiu. Plaukiant baidarėmis bus švarinamos šios Kaunui svarbios upės bei jų pakrantės ir surinktos šiukšlės bus priduotos į AB Kauno švara, o antrarūšės surastos atliekos bus perduotos „Kūrybos kampui 360º”.

Rugsėjo, spalio mėnesį studentai, dalyvavę „Švarinam Kauno miesto upes“ plaukimuose bus pakviesti į kūrybines dirbtuves „Kūrybos kampas 360º”, kur studentams bus organizuojama paskaita „Antrasis daiktų gyvenimas, atliekų rūšiavimas“, juk „Kūrybos kampas 360“ – erdvė, jungianti visus, pasiruošusius prisidėti prie pokyčių mūsų visuomenėje. Ši iniciatyva garsiai kalba apie mūsų vartotojiškos visuomenės problemas: įprotį pirkti nepagalvojus, išmesti vos tik pasenusį daiktą ir jį pakeisti nauju. https://www.facebook.com/K%C5%ABrybos-kampas-360-883012565152681/

Vedami vieno tikslo, kviečiame prie planuojame prie renginio prisidėti visus! Plaukimai baidarėmis nemokami, bus suteikiamos darbo pirštinės ir šiukšlių maišai bei visa plaukimo įranga.
Projekto rėmėjas Kauno miesto savivaldybė.

 

Visa naujausia informacija ir renginiai https://www.facebook.com/Vandensturistai/


nemuno-regata-2016

Protokolas

2016 m. rugsėjo 18 d. Kaunas

Klasė Ekipažas Laikas ir vieta
E – 2 vyrai Ričardas Nekriošius

Juozas Gurevičius

0:55,56 I vieta
E – 2 vyrai Ramūnas Timinskas

Ramūnas Jusevičius

0:58,22 II vieta
M – 2 vyrai Ramūnas Okunevičius

Paulius Naujokas

1:35,25
Elitas mišri Viktorija Bobraž

Andrius Jusevičius

1:02,24 I vieta
Elitas mišri Arūnas Dubauskas

Beatričė Dubauskaite

1:02,35 II vieta
Elitas mišri Darius Šukevičius

Asta Kuraitė

1:09,32 III vieta
Elitas mišri Edvinas Brazaitis

Jolita Tamulaitienė

1:11,04 IV vieta
E- 1 vyrai Jonas Ragauskas 0:56,17 I vieta
E- 1 vyrai Vidas Kupčinskas 0:58,14 II vieta
E- 1 vyrai Vaidas Linkevičius 0:58,22 III vieta
E- 1 vyrai Deividas Šatikas 1:03,34
E- 1 vyrai Vilimas Varanavičius 1:09,41
E- 1 vyrai Darius Didžbalis 1:10,21
E- 1 vyrai Audrius Petraška 1:11,51
E- 1 vyrai Edgaras Vaštakas 1:25,29
M – 2 mišri Julius Barzdėnas

Elena Barzdėnienė

1:16,07 I vieta
M – 2 mišri Kristina Zabarauskaitė

Tadas Davidavičius

1:16.35 II vieta
M – 2 mišri Andrius Garbauskas

Jolita Garbauskė

1:19,14 III vieta
M – 2 mišri Viktoras Bielovas

Viktorija Bielovaitė

1:31,48
M-1

vyrai

Gediminas Kilbauskas 1:15,54 I vieta
M – 2 vyrai Ignas Zaukevičius 1:16,31 II vieta

vandens-turistams


Švarinam-Kauno-miesto-upes-ir-pakrantesVšį “Vandens turistai” 2016 m. rugsėjo – spalio mėnesį vykdys projektą „Švarinam Kauno miesto upes ir pakrantes“, kurio metu bus organizuojami ekologiniai žygiai Neries, Nemuno ir Jiesios upėmis. Projekto partneriai Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras ir Šv. Ignaco Lojolos kolegija.

• Pirmoji švarinimo akcija įvyks jau RUGSĖJO 9 d. 11 val.! Plaukdami baidarėmis tvarkysime Neries upę ir jos pakrantes.
Tikslas – surinkti šiukšles iš Neries upės ir jos krantų. Atkarpa, kurioje vyks švaros žygis yra ~15 km. STARTAS 2016 m. rugsėjo 9 d. 11 val. – Pakrantės g. 1, Smiltynai I, Domeikavos sen., Kauno r. FINIŠAS – Kulautuvos g. 45F, Kaunas. ŽYGIO TRUKMĖ ~4 val. Atplaukę į finišą iškrausime rastas atliekas, kuriomis pasirūpins „Kauno švara“. Po atliktų kilnių darbų ant kranto visų lauks karšta arbata ir sausainiai. Dalyvavimas NEMOKAMAS! Mes Jums suteiksime visą reikiamą įrangą darbui ir plaukimui. Švaros žygis bus filmuojamas ir fotografuojamas. Geri darbai turi būti matomi!

Artimiausi sekantys renginiai:
• Rugsėjo 10 d. 11 val. – ekologinis žygis baidarėmis Nemunu Kaune. Žygis prasidės prie HE ir tęsis iki Lampėdžių gyvenvietės. Rinksime Nemune bei pakrantėse esančias stiklo, gumos, popieriaus bei plastiko šiukšles. Ekologinio žygio laikas pradžios laikas 11.00 (rinktis į startą).
Starto vieta
Finišo vieta
Dalyviams plaukimui bus suteiktos baidarės, irklai, gelbėjimo liemenės, darbinės pirštinės, šiukšlių maišai. Renginys bus filmuojamas bei fotografuojamas. Organizatoriai pasilieka teisę viešinti šį renginį.
Spalio pradžioje – pėsčiųjų žygis švarinant Jiesios upės pakrantes. Tikslią šio renginio datą skelbisme kiek vėliau www.Vandensturistai.lt bei Facebook puslapyje „Vandensturistai“. Sekite naujienas 
Daugiau informacijos: Vandensturistai.lt; Facebook: “Vandens turistai” arba admin@vandensturistai.lt +370 650 23451

Nelik abejingas gamtai ir savo miestui!
Rėmėjas – Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyrius


iniciatyvos-kaunuiViešoji įstaiga „Vandens turistai“ kartu su VDU Gamtos mokslų fakultetu ir organizacija „We go“ organizavo projektą „Švarinam Kauno miesto upes – ekologinis sąmoningumas ir nekenksmingas aplinkai elgesys!“ Nuo balandžio 23 d. įvyko 3 ekologiniai žygiai Jiesia, Nemunu ir Nerimi. Plaukiant baidarėmis buvo švarinamos šios Kaunui svarbios upės bei jų pakrantės ir surinkta beveik 3 tonos šiukšlių! Vedami vieno tikslo, iš viso prie akcijos prisidėjo net 127 bendraminčiai. VDU Kauno botanikos sode (Ž.E. Žilibero g. 6) 2016 metų birželio 27 d. nuo 18 val. projekto akcentas – “Vandens turistai” Jums papasakos kaip Kauno upės gražinosi artėjant vasarai ir kokie netikėčiausi radiniai labiausiai nustebino! (Projekto „Ekologinis sąmoningumas ir nekenksmingas aplinkai elgesys“ rezultatų aptarimas – padėkos, foto, video pristatymas); Paskaita “Vėl kyla grėsmė Lietuvos upėms”. Išgirsite VDU Gamtos Mokslų Fakulteto prof. Romualdo Juknio žodį apie mums taip svarbių upių – Nemuno, Neries bei Jiesios ateities prognozes; Po oficialiosios dalies – NEMOKAMA EKSKURSIJA BOTANIKOS SODE pirmiems užsiregistravusiems 100 dalyvių, kuris visada turi kuo nustebinti bei piknikas. (VIDEO) Projekto rėmėjas Kauno miesto savivaldybė.


2016 m. vasara – Kauniečiams siūloma unikali galimybė pažvelgti į savo miestą kitu kampu
kaunas_dalinasi_logoNemuno sala ir upių santakos parkas yra vienos labiausiai pamėgtų kauniečių rekreacijos zonų. Čia mielai laiką leidžia jaunimas, ilgais pasivaikščiojimais mėgaujasi senjorai, o sporto mėgėjai gali užsiimti širdžiai miela veikla. Paupys gyvas, tačiau visai kitaip yra su upėmis. Pavyzdžiui, baidarių sporto mėgėjai plaukdami susilaukia susižavėjimo ir nuostabos kupinų šūksnių iš esančių krante. Net žvejai vandens turizmo entuziastus palydi su šypsenomis, o paklabinti atsako, kad tai vis dar retas vaizdas Nemune ar Neryje prie Kauno. O ar žinojote, kad ir jūs galite išbandyti šią pramogą – t.y. galite praleisti laisvalaikį pažindami savo miestą kiek kitu kampu, atrasdami naujus vandens maršrutus ir pramogas. Pagrindinis iniciatyvos rėmėjas Kauno miesto savivaldybė.


Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija2015 metais VŠĮ „Vandens turistai“ vykdomas NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ INSTITUCINIO STIPRINIMO PROJEKTAS „TEIK PASLAUGAS NOVATORIŠKAI“.

 


2015 m. birželio mėn. įvykdyti Šiaurietiško ėjimo instruktoriaus asistento mokymai. Dabar tęsiame technikos mokymus ir planuojama ateityje išsilaikyti Šiaurietiško ėjimo instruktoriaus mokymus.
https://www.facebook.com/darius.tomasauskas/videos/1012640185427531/


2015 m. Liepos 7 diena, minint Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną organizuotas Lampėdžių bendruomenės gyventojams žygis baidarėmis aplankant žymiąsias vietas. Vyko plaukimas baidarėms Verknės upe, pravestas technikos ir saugumo mokymų instruktažas. Po plaukimo Lampėdžiuose vyko vėliavos pakėlimas bei giedotas Lietuvos Respublikos himnas.


2015 m. liepos 2 d. buvo vykdomi kursai su fotokameros darbu. Du darbuotojai išlaikė VŠĮ „Vandens turistai“ patalpose specializuotus filmavimo ir video montažo mokymus. 8 val.


2015 m. liepos 31 d. buvo vykdomas Antreprenerystės ugdymas praktinis seminaras. Mokymai apėmė verslią asmenybę, gebančią išnaudoti esančias ir kurti naujas veiklos galimybes, įsisavinti naujas technologijas. Praktinių užduočių pritaikymas vyko pagal mūsų veiklą, bei gavome daug naujų idėjų kaip stiprinti veiklą ir ją padaryti labiau matoma.


2015 m. rugpjūčio mėn. kartu su viešbutis „Babilonas“ Kaune buvo aptartos galimybės kaip įtraukti į potencialius Kauno miesto renginius naudingą fizinę veiklą – plaukiant per Kauną baidarėmis iki Kačerginės bei grįžtant dviračiais.


2015 m. spalio 15 d. Susitikimas dėl bendradarbiavimo galimybių 2016 metams su Eigulių bendruomene. Nuspręsta sudaryti bendradarbiavimo sutartį bei skatinti Eigulių bendruomenės gyventojus dalyvauti šiaurietiško ėjimo bei lygumų slidėjimo veiklose.


2015 m. spalio 23 d. susitikimas su Lampėdžių bendruomenės centru, bei pasirašyta Partnerystės sutartis. Skatinti Lampėdžių gyventojus aktyviai dalyvauti šiaurietiško ėjimo veiklose.


Internetinio puslapio www.vandensturistai.lt atnaujinimas, vertimas i EN kalbą, pritaikymas darbui telefonams ir plančetiniams kompiuteriams.


2015 m. gruodžio mėn. projekto vadovas išklausė Kvalifikacijos kėlimo kursai “Supaprastintų viešųjų pirkimų vykdymas“.
Kvalifikacijos kėlimo kursai „Supaprastintų viešųjų pirkimų vykdymas“, 2015 12 11 d. Kaunas.
Viešųjų pirkimų įstatymo pokyčiai 2015 – 2016 m.
Supaprastintų viešųjų pirkimų reglamentavimas; Supaprastintų viešųjų pirkimų būdai ir jų pasirinkimas; Mažos vertės pirkimų vykdymo ypatumai ir lengvatos; Pirkimo dokumentų rengimas; Supaprastintų pirkimų procedūrų vykdymas;


Bendras renginys 2015 12 31 d. kartu su KTU studentų atstovybė FUMSA, „Nuotykiai tau“ ir VŠĮ „Vandens turistai“ organizavo masinį plaukimą palydint 2015 metus. Renginio metu rėmėjai aktyviai dalyvavo bei teikė savo paslaugas – UAB „Skonis ir kvapas“, Fitclub, Promaksa GtB, padovanoskrydi.lt, Kauno Kamerinis teatras ir kt. Renginio metu aktyviai skatiname partnerystės plėtojimą, bendradarbiavimą.

Call Now Button