Mūsų tikslas – teikti kokybiškiausias vandens turizmo paslaugas Lietuvoje.

vandens-turistaiViešoji įstaiga „Vandens turistai“ įkurta 2003 metais. Tai – renginių prie vandens organizavimo įmonė, pirmoji į Lietuvą atvežusi polietilenines “Rotomod” prancūzų firmos baidares.

Jau septintąjį sezoną džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti aktyviai praleisti laisvalaikį naudojantis mūsų išsinuomotu inventoriumi. Per šį laikotarpį, išbandėme įvairių gamintojų siūlomą įrangą, bet pasirinkome prancūzų gamybos, bene garsiausių pasaulyje „Rotomod“ firmos, bei anglų firmos „Perception„ baidares. Pasirinkome jas, nes išbandę daugelio gamintojų produkciją įsitikinome, kad būtent šių firmų gaminiai yra praktiški, stabilūs, tvirti, bei labai patogūs irkluojant.

Siekdami patenkinti vartotojų poreikius, taip pat nuomojame ir trivietes, vienvietes baidares bei aštuonių, dvylikos vietų plaustus. Inventorių galima išsivežti ir savo transportu. Jums patogiu laiku. Taip lanksčiau galėsite planuoti savo laisvalaikį. Ypač patogios transportuoti yra „Raft“ firmos  gelbėjimo plaustai, liemenes, turistinės palapinės. Nuo pat įsikūrimo populiarinom aktyvų poilsį ant vandens visoje Lietuvoje. Taip norėdami parodyti, kad mūsų šalis  yra nepaprastai graži!

Kiekvienais metais stengiamės tobulėti. Norėdami, kad šį poilsį ilgam atsimintumėte visada po žygio įteikiame labai geros kokybės nuotraukų albumą kompaktiniame diske. Daug dėmesio skiriame žmogaus saugumui ant vandens – kelionių gidai – vadovai, sąžiningi, stiprūs vaikinai,  išmanantys savo darbą. Jie visada padės įsėsti į baidarę ar plaustą, pamokys  irklavimo subtilybių.

“Vandens turistai” visus žygius organizuoja bendradarbiaudami su vietinėmis geriausiomis kaimo turizmo sodybomis, idant galėtume Jums pasiūlyti tvarkingą sodybą nakvynei, pirtį  ar japonišką kubilą atokvėpiui po plaukimo. Žinoma, paragauti gardaus maisto, kepto ant laužo specialiuose puoduose.

Žygiai su „Vandens turistais„ – tai puiki galimybė pailsėti su šeima, darbo kolektyvu ar draugais, linksmai atšvęsti gimtadienį, vardadienį, klasės susitikimą ar bet kurią kitą linksmą šventę…
Mes, viešoji įstaiga „Vandens turistai“ esame kaip tik tai, ko jums reikia, kad laisvalaikis taptų smagus ir nepamirštamas.

…nelik ant kranto!

Call Now Button