Žygis baidarėmis arba plaustais Merkio upe.

Penktadienis. Atvykstame į sodybą esančią ant Merkio upės kranto. Merkys. Jei nei karto to nedarėte, ar darėte, bet tai nebuvo Merkys, tada būtinai rinkitės plaukimą Merkio upe!!!
Apsigyvename per tris sodybos namus. Viso gali miegoti lovose iki 40 žmonių. Vakare virėja pagamina gardaus maistelio, kaitinamės pirtyje arba kubile ant Merkio kranto.

Šeštadienis. Labas rytas. Pusryčiai. Įspūdžių bus daug ir nepamiršite dar ilgai. Startuojame su autobusiuku į Merkio aukštupį, plauksime apie 18 km. pakeliui bus 2 nemažos rėvos. Pietūs galima daryti sustojimu gražioje vietoje. Pietums gali virėja atvažiuoti ir išvirti grikių kožės su Grill dešrelėmis arba pasigaminti patiems. Po pietų vėl plaukiame ir grįžtame į mūsų sodybą. Vakare vėl nuovargį plaunamės karštoje pirtelėje.:-) arba kubile. Prie sodybos yra tinklinio aikštė, galima žaisti, netoli dzūkiški, spygliuočiai miškai…

Sekmadienis. Pusryčiai. Atsikėlus jau garuos jūsų pasirinktas maistas ant stalo. Šiandien staruojame nuo sodybos žemyn. Marštutą galima daryti relaksinį, visi susikalbinę per 3,5 val. pasieksite Milioniškes arba plaukti toliau iki Mardasavo kaimelio, kur jūsų atvažiuosime paimti. Merkys, tai srauni, vaizdinga, per Dzūkijos nacionalinį parką tekanti upė, kurios bendras trasos ilgis 189 km. Svarbiausia Dzūkijos upė ties Merkine įteka i Nemuną. Žmonės čia apsigyveno dar akmens amžiuje, o vietovės yra gerai žinomos nuo karų su kryžiuočiais laikų. Turėsime proga praplaukdami sustoti Perlojoje, kur yra didingą, mažą dzūkišką miestelį su galinguoju Vytautu. .

1 dienos plaukimo atstumą galima rinktis 20 km arba 15 km. (plaukiant baidarėmis)
2 dienos plaukimo atstumas 13 km. (plaukiant baidarėmis)
Plaukiant plaustais, atstumai bus trumpesni.

 

Call Now Button