1 VARIANTAS – Vepriai plaukimas 10 km. Šventosios upe iki Upninkai. Šią plaukimo trasa pasitiks du tiltai, pradedam plaukti ties pirmu, o antrasis tiltas leidžia žinoti, kad įveikėme 10 km. Kempingas ir „Old style homestead“ stiliaus sodyba yra apie 1 km. žemiau Upninkų tilto kairiajame Šventosios krante bus matomas medinis tiltas iš vandes, prie kurio finišuojame. Atvažiuojant į sodybą adresas: Pakalnės g. 17, Upninkai. https://goo.gl/VB3uRj

Norintys nakvoti palapinėse apsistoja pušų terasoje. Norintys miegoti lovose su patalyne ir turėti Old style, apsistoja – sodyboje.

2 VARIANTAS – Plaukimas nuo sodybos iki Santakos su Nerimi, pilna rėvų ir gamtos upe 13 km. Šventąja, nes didesnių miestelių nebėra, tik paukščiai ir miškai. Šventosios ichtiologinis draustinis.

3 VARIANTAS – Plaukimas Širvinta jeigu yra vandens labai adrenalininis plaukimas Mančiusėnai – Upninkai, jeigu vandens mažiau, plaukti pradėtume nuo Liukonių. Atstumai gali būti įvairūs.

Autentiška, rastinė sodyba talpina 20 žmonių, turi geriamą labai skanų vandenį iš šulinio, lauko bio tuoletą, tiklinį, futbolo vartus, pavėsinę, stalus poilsiui. Dar siūlo ramų miegą hamake, maudynes upėje ir plaukimus baidarėmis ir plaustais, pirtį.
Maistas gaminamas ant laužo. Plovas, charčio ir kitokie patiekalai jus nustebins labai labai. https://goo.gl/S6s5U8

Call Now Button